Tomaatti, paprika (säilyke parempaa kuin tuore tai pakaste) sipuli, ananas ja tulpajuusto. Valkosipulirouhetta ja oreganoa sopivasti.
Vastaukset 5
- Ap.
Ei tulpajuusto kuin tuplajuusto! :D
- pizza-lover
Hyh.. eihän sipuli ja ananas sovi yhteen laisinkaan. Vai oliko tarkoitus vain listata parhaita täytteitä ilman, että ne olisivat välttämättä samassa pizzassa?
MInulle käyvät kaikki täytteet, mutta sopivana yhdistelmänä. Lohta pizzassa kyllä vierastan sekä kebab-lihaa. - njammskiss
Minulla chilitonnikala, aurajuusto, salami.
Tai jauheliha, kinkku, meetwursti, aurajuusto.
Paprikasäilyke ja tomaatti kaikkiin pizzoihin sekä joku perusjuusto. Mielellään emmentaltyyppinen.
Kebabliha käy vaihtoehtona salamille tai metukalle. - tässä suosikki
pepperoni makkara,tonnikala,herkkusieni ja joskus tuplajuusto, ei missään tapauksessa oreganoa päälle,pilaa maun.
- simplessimo
Paras on simppelein eli mausteisen kastikkeen päälle sipulia, tomaattia ja mozzarellaa. Maistuu niin kuumana kuin varsinkin kylmänä.
Kylmä pizza kuuman maitokahvin kera on kyllä herkkua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102311Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231014- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha583855- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670- 68641
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik30627