Kemin pärinäpojat!

Teidät on kuvattu rekkareita myöten ja jos homma ei lopu laitan kuvan kaikkien näkösälle nettiin. Iskät ja äiskät tykkää. Ja saattaapi poliisikin kiinnostua
4340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kummista puhut rytkän anglia pojista vai lapintien viikinkeistä. Kun eihän syvitsyn
velipojista lähe pärinää ku ne on hontamiehiä.

Äänestä

Muutama pullo EDiä huiviin, niin kaikkialla PÄRISEE!

Äänestä
  • rules!

    Äänestä

Aika rohkee toi alittaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeeee ja joooooo :( kirjoitti:

Teidät on kuvattu rekkareita myöten ja jos homma ei lopu laitan kuvan kaikkien näkösälle nettiin. Iskät ja äiskät tykkää. Ja saattaapi poliisikin kiinnostua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu