juu haluisin kysyä suuntaa antavaa hinan suhtee tälläisestä kun golf maila laukku merkky on TOMMY ARMOUR musta ja haluaisin myydä sen pois on hyvä kuntoinen mitä siitä ilkeää pyytää ?
hei HALUAISIN KYSYÄ OSVIITAA MINULLA GOLF BAGI
5
255
Vastaukset
- wedge
Onko mahdollista kuvaa? Pikaisen googletuksen jälkeen uskaltaisin itse pyytää 80-100€, riippuen bägin varustelusta (kuinka monta jakajaa ja taskua siinä on). Lisäksi jos bägi on nahkaa, niin sehän nostaa hintaa ;)
- tietämätön
tuossa tuolainen on ja ei ole jakajaa tai niitä jalkoja
- wedge
Ei muuta kuin kokeile kepillä jäätä ja 70€ alkupanokseks
- tietämätön ,.,.
muuten hyvä mutta unohdin laitaa tuon kuva linkin =) sori ELIKÄ TUOLLAINEN ---- > https://www.google.fi/search?q=tommy armour black scot&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WaVrUtawBeep4gS_54GQCw&ved=0CDgQsAQ&biw=1280&bih=677#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ird9C2OQwn5XUM:;D8bX43CWphwPrM;http://www.surfin-golf.de/images/products/l/tommy_armour_black_scot_standbag_85_blac_7655_0.jpg;http://www.surfin-golf.de/Golf-Bags-Taschen/Golf-Carrybags-Standbags/Tommy-Armour-Black-Scot-Standbag-85-BLACK-GREY-WHITE::7655.html;560;600 MUTTA ILMAN TUOTA TUKI JALJAA
- wedge
60-70€. Onnea kauppoihin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984832Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113860Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801376- 1371334
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1691319En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5581216- 531135