Ei sinne olisi päästy 1969 tekniikalla. Silloiset tietokoneet olivat norsun kokoisia ja painoisia eivätkä olisi mahtuneet alukseen. Moni muukin seikka mättää. Miksi sitten Apollolentojen jätökset ovat nähtävillä kuun pinnalla?
Koska Jumala on laittanut ne sinne. Koetellakseen älyämme ja hyväuskoisuuttamme. Kyllä vain; Jumala lavasti kuulennot ja aivopesi astronautit kuvittelemaan, että he todella kävivät kuussa.
Kuulennot sittenkin huijausta!!
3
201
Vastaukset
Eikös se ollutkaan Lusifer, se sama sielunvihollinen, joka eksyttääkseen ihmisiä Ainoasta Oikeasta Uskosta©® ne fossiilitkin maaperään leipoi?
- Se Avarakatseinen
Katso pösilö tästä videosta, miten kiinalaiset nousevat kuuhun.
(jenkit JA R Y S S ÄT laskeutuivat)
Tosin vasta luotaimella, mikä ennakoi myös kiinalaisen ihmisen pikaista saapumista kuun pinnalle. Ja ne kiinalaiset eivät ole tuosta Jumalastasi ole kuulleetkaan , eivätkä tarvitse loitsuja ja rukouksia avaruudentutkimuksissaan.
http://www.youtube.com/watch?v=TaQTSTrbT3w
Kiinalaiset tekevät kaiken omalla tavallaan eivätkä matki jenkkejä, eivätkä varsinkaan venäläisiä.
Kiinalainen luotain lensi aluksi kuu alapuolelle leijumaan ja nousi sitten yläpuolella olevan kuun pinnalle. Tällä loistavalla ja uutta ajattelua merkitsevällä tekniikalla vältettiin luotaimen putoaminen kuun pinnalle, jos jotain olisi mennyt (hieman) pieleen.
Tekniikka perustui täysin MAOn PUNAISEN KIRJAN antamiin kaukokatseisiin opetuksiin ja ennusteisiin.
Kommunistinen puolue on Kiinassa edelleen vallassa toisin kukin ITÄ-naapurissamme Neuvostoliitossa, joka oli pakotettu vaihtamaan nimeään Venäjäksi epäonnistuneiden oppien (MARX - LENIN - STALIN - jne.) soveltamisen jälkeen.
Eläköön kulttuurivallankumous ... toisin kuin SE prole-mallin!
P. S. Jumala hoiti nämä sille määrätyt luomishommat n 13.74 mijardia vuotta sitten ja hommat hoidettuaan kuoli pois.- Totuus esiin
Itse asiassa Dalai Laman munkit pakotettiin levitoimaan luotain kuuhun. Ei kiinalaisilla sellaista tekniikkaa ole olemassa. Nebalista se lähti korkean vuoren huipulta, jonka ympärillä oli piirissä munkkeja lausumassa "OUUM....OUUM...OUUM..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata892578Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f2011642- 1161570
Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois411441Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla
Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v641202Juhannusterveiset kaivatulle
Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻75985- 56959
- 45847
- 63839
- 61825