Kokemuksia Hiusverkko-nettikaupasta?

jkust

Törmäsin netissä Hiusverkko -nimiseen verkkokauppaan (käy katsomassa tästä: http://bit.ly/1cCQCp2)

Oletteko testanneet? Onko hyviä tai huonoja kokemuksia?

Mietin sieltä tilaamista...

6

3958

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huono mäihä tai jotai

      mä ku tilasin sieltä jotain niin ne kahen kuukauden ajan ilmottaa et tuote loppu ja lisää tulos. sit ku oli aika et tulee kyseisest tuotet lisää ni se oli taas loppu, tätä sit muutama kerta

      • Anonyymi

        Edelleen vuonna 2021 sama ralli, valmistus lopetettu korvaavaa tarjottu tilalle mutta sekään ei tullut, jännän äärellä palauttavat no edes rahat?
        Tilaus tehty elokuun puolessa välissä ja nyt on lokakuu jo loppumassa :(
        En voi suositella ko yritystä!


    • Anonyymi

      Täysi kusetusfirma. Eivät vastaa puhelimeen. Vastaavat sähköpostiin vain jos uskailee kuluttajansuojavirastolla. Samaa kusetusta kaikki:
      Akkukauppa
      Macpiste
      Hiusverkko
      Kledjut
      Tilauksesta kulunut 3kk eikä mitään näy.

    • Anonyymi

      SIM hiustuotteita olen tilannut ja toimitukset tulleet pääasiassa seuraavaksi päiväksi. Ei valittamista.

    • Anonyymi

      SIM-hiustuotteita odotellut nyt jo lähes kuukauden. Luvattu toimitusaika oli noin viikko. Ensimmäiseen sähköpostiviestiin vastattiin vasta viikon kuluttua. Toinen viesti lähtenyt tänään. Saa nähdä, joutuuko kuluttaja-asiamieheen olemaan yhteydessä. Erittäin huonoa palvelua!

      • Anonyymi

        Noita Sim tuotteita saa ostaa Sokoksesta ja kampaamoista.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      66
      2382
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      65
      1115
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1077
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      77
      803
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      650
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      648
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      615
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      27
      571
    Aihe