Riijan kylyväjä

Se vissiin tuo Väänänen blogeineen on pahempi riijan kylyväjä ja sovan lietsoja ku sarivaara ikinä. Samatenko net kätyrit jokka päättivät alakaa aikuisena saamelaisiksi.
4468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

voi , etkö saanu tikkaria eilen?

Äänestä
  • Warum?

    Äänestä

joo itteensä kyllästyny ukkeli!

Äänestä
  • Luulin jo, että olen ainoa, joka on huomannut ettei oo herralla "puhtaat jauhot pussissa"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


läheltä seuraaja kirjoitti:

Se vissiin tuo Väänänen blogeineen on pahempi riijan kylyväjä ja sovan lietsoja ku sarivaara ikinä. Samatenko net kätyrit jokka päättivät alakaa aikuisena saamelaisiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu