Onko palvelualttius/ystävällisyys parantunut? Mitä mieltä paikasta? Viimeksi kun mentiin ei henkilökunnalta saanut edes tervehdystä.
Hullu Poro
Hullu Asiakas?
3671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mutta vastataanpas, palvelualtius/ystävällisyys on aina ollut hyvää ovelta lähtien ja on tervehitty tullessa. Nuoria ihmisiä töissä semmosia ittesä etsijöitä, ovat tuleet katsomaan Leviä ja joku tulee uudestaan ja uudestaa sesongit tekemään.
Palvele niin kuin haluaisit että sinua palvellaan, tämän kun pitää mielessä niin jo pitkälle pääsee ja pomo on tyytyväinen!
Kyllä siellä palvelua saa, ainakin yhdeltä 50 vuotiaalta kottaraiselta yhdessä Levin hotelleista...hautoo munat kuin munat ja vielä peräänkin viestittelee, vai koskeekohan se vain reissutyömiehiä, tiedä häntä.
49