http://www.people.com/people/article/0,,20777159,00.html
Ja samalla pääsee nuolemaan näiden kaikkien jämiä rakkaansa tautisesta onkalosta:
http://www.whosdatedwho.com/tpx_41902/amber-heard/
Ja samalla pääsee nuolemaan näiden kaikkien jämiä rakkaansa tautisesta onkalosta:
http://www.whosdatedwho.com/tpx_41902/amber-heard/
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niin ei sillä etteikö Johnny sais tuollaista naista, itse en vaan silti ottais 23vuotta nuorempaa. Henkisestikin melkein pakosti jo niin eri aaltopituudella.
Taasko nuo on yhdessä. Hitto, myöhästyin taas. Tuo Amberhan oli välillä naisen kanssa..En jaksa lukea oliko edellinen vai onko välissä miehiäkin. Mutta siis, ei ainakaan naisen jäljilta Johnnyn tarvi nuolla mitään jäänteitä. Amberin ehkä täytyy nuolla Johnnyn esinahan alla muhivia toisten naisten pimppimehuja ( palstan "kulttuuri" tarttuu, sorry)
Sitä en osaa sanoa miten sopiva pariskunta on, mutta ei tuossa nyt tuon pelkän ikäeron, mies jotain vähän päälle 50 ja nainen 27 takia mitään niin kummallista vielä ole, ja tuskin sitä missään muualla maailmassa niin paljon edes kiinnitetään huomiota tällaiseen ikäeroon. Eri juttu on sitten jo sellainen uutinen missä oli joku rikas playboy-lehden omistaja, jo 8-kymppinen, avioitunut jotain alta 3-kymppisen naisen kanssa, tosin ymmärrettävä asia sekin jos mies on monimiljonääri.
Mies saa nuoren ja kauniin naisen ja nainen saa statusta ja enemmän ja parempia leffarooleja. Win win. Juuri näin toimii järkevät ihmiset.