Olkaapa akat tarkkoina missä ukkonne luuhaa,meijän isäntä on pannu miehenkanssa ja sano että on niitä paljon muitakin meijän perällä.Mistä tuo innostus on tullu tänne asti,lienekkö tv-sarjojen hömpötyksestä.
Bi-seksuaalisuus rehottaa yt-llä.
Emäntä YT
19798
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ei se väärin ole jos miehetkin sillai,kunhan käyttävät kumia.Kautta aikojen sitä on ollu ja tulee olemaan.Isäntä hokee unissaan naapurin ukon nimeä ja on selvästi siitä kyse.MInkä sille teet ja kieltää kaiken.Humalassa olivat ja kylläpä kädestä pitivät ja pitivät muustakin.Olkoot kukin tyylillään.Ite en lättäpill...e ala.
hyä että joku sillekki antaa.
Pihtariakoista se johtuu. Mieskin kelpaa paremman puutteessa oikein hyvin, että ei tarvi alkaa eläimiin sekaantumaan.
EU-direktiivitkin kieltää ulkopuolisten navettoihin menon, niin jäljelle jää vain se miestenvälinen juttu.
Kyllä naapurin isäntä on aivan jees peli. Jossaihan ne pittää tarpeet purkaa. Akka ei anna, eläimet on lukkoin takana navetoissa, kora on häijy ja pakkaset estää poron käytön. On vaihtoehot vähissä. Pittääkö tilata nukke?
Korjaus:Koira on häijy.
Eikö net ole vaimoja Yt:llä ei emäntiä...
Ilmankos yt:llä on komeita sinkkumiehiä vuodesta toiseen vapaalla jalalla kun ovat tietenki homoja. Paneva sitte niitä aviossa olevia kaveriaan kun net on niitä bii-seksueelia. Akat on ihmeissään kun ei tiiä pettääkö ukko kulta horon vai homon kanssa. Vaikka ehän sitä ole pakko pettää vaikka olis bii. Vakaat hyät miehet ei petä.
Jo on kovat himot jos alkas ukkoa pakariin paneen ei olis minusta siihe en kyllä voi ymmärtää miten niilä ajatusmailma menee jokka sitä tekkee.
Onhan se tietenkin väärin,että olen ollu YT-llä salasuhteessa m m ja hänen vaimo ei sitä tiedä.Minkäs teet kun tunteet vie.Ite kuljen ns:vanhana poikana,mutta on se ukkomies ollu mulle niin hieno homma.En minä sitä itelle koskaan saa,mutta riittää kun väliin saadaan olla yhessä.Tunteet ne on miehilläkin.
Onko suvaitsevaisuus saapunu länsirajalle.Kyllä näillä jyväjemmarikulmilla ollaan niin ahdasmielisiä ettei kannata paljon seksijutuista kertoa.Kaikki on niin heteroa niin heteroa,mutta ompa tuolla chatissa ja tv-ilmoituksissa monta lähikylän miestä hakemassa samaa sukupuolta olevaa seuraa.Pahus vain että suurin osa on ukkomiehiä.Valittavat että kun akka on vaihevuosissa ja kiiukkuaa.Olisivat aikoinaan päättäneet kummasta tykkäävät miehestä vai naisesta.Kulissi avioliitto ei varmaan kovin onnellinen ole.Itekkin aikoinani sitä kokeilin,mutta vaihdoin lajia hyvissä ajoin.No jokainen tehköön niinku lystää.Myyjä,metsuri,maanviljeliä,rekkamies ja kaikki niin kulisseissa kun olla ja voi.Antaahankaikkien kukkien kukkia vaan.Avoimesti Gay
Ottakee lapin pojat sielä yhteyskii toisiin www.iskuri.net www.poika.net jne... ja muistakee pitää hauskaa.
No nytten ymmärtää ne ylitorniolaisten mansikkihöpinät ja sekoilut kun siellä asuu tollasta sakkia huh hyi.
Juntit ihmeissään.Onko täälläkin homoja,,,,,Kauhiaa,,,,,,minä en kyllä,mutta monellako tekke silti mieli.Pärjäilkää ittennekanssa.
On niitä muuallakin.Ei se pelkkä YT:n ylpeys ole
Tällaisessa tapauksissa jää emäntä saanninpuolelle.
Olisko siellä joku kiva mies mullekkin.Kuinka löydän sinut.Vaimoille ei kerrota ;)
Ovatko YT,n ukot vahdanneet lastenohjelmaa, eli salkkareita? siinähän riehuu homot pöydillä ja näytetään jopa homojen raiskauskin !
Pistäkää YT,n emännät telkkarit kiinni klo 19,30 aikoihin, jotta eivät ukkonne pääse saastumaan TV 3,sen saasteista !
Late Lapista.
Sielä se on peitto heilunu ko ukot on touhunu kekehnään se on kovvaa hommaa niilä pierut paukkuu ja kura lentää.