Niinkö. Voin kuitenkin lohduttaa sinua mikko.Turhaan olet kateellinen suomen leijonien menestyksestä. Joukkue on nyt yhtenäinen, se pelaa joukkueena se on mielestäni tärkeä asia jos tässä turnauksessa meinaa menestyä. Ei millään pahalla mikko mutta minusta on vaan hyvä asia ettet ole mukana joukkueessa. Uskallan väittää että joukkue on nyt niin kova kun se vaan voi olla. Toki muistetaan se että vielä leijonat ei ole mitään voittanut.
M.KOIVU: Tekee todella kipeää
3
85
Vastaukset
- JOFA SETÄ MAITOJUNA
Iltalehti: Se todella, todella tekee kipeää. En voi sanoa sinulle muuta kun lopeta itkeminen mikko. Uskallan väittää että jos mikko koivu olisi joukkueessa pelannut suomen leijonat olisivat jo palailemassa kukin omaan joukkueeseensa. Minun mielipiteeni on että joukkuepelissä tärkein on että joukkue pelaa joukkueena. Se ei aina ole helppoa. Kusy vaikka pyhältä iljalta. Suomen menestys olympia jääkiekossa sotshissa vuonna 2014 ei kaipaa mikko koivua. Se kait on fakta.
- mänty
Älä manaa tai kaatuu pihakoivu päällesi!
- Noniin...
Nytkö jo joku lätkänpelaaja on kitissyt mediassa niin, että jofa on pahoittanut mielensä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1402247
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311568En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1501541- 631254
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1411225The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121121Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall226965- 156916
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57833Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20809