Exä lähesty minua epätoivoisena?

sinkkumiessss

Se ei löydä ketään kunnollista, mitä minun kunnollisen pittäis tehdä? ps. onhan minulla sitä tietysti ikävä, ja olenhan tietysti sinkkukin.

5

407

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • OHara

      Jos ne eroon johtaneet tunteet on käsitelty korrektisti molemmin puolin, go for it.
      Uuden immeisen opetteleminen on äärimmäisen raskasta ja siihen se yleensä lopahtaakin, kun ei vaan jaksa.
      Silloin tullee ikävä sitä entistä puolisoa, joka oli hiukan hankala, mutta ei missään nimessä eron arvoinen, nyt niinku ajateltuna.

      Mut näillä mennään...

    • arvostusta peliin?

      kuulotaako susta itse hyvältä: lähestyi epätoivoisena ... ei löydä ketään kunnollista?

      sori musta ei. vaikka mulla on ikävä ex:ää ei hänen mua kannattaisi lähestyä sen takia kun ei löytänytkään mun jälkeen ketään kunnollista. ennemmin yksin ja ehkä joku päivä löydän ihmisen jolle kelpaan kunnollisena "hyvine ja huonoine puolileni" heti suoralta kädeltä, eikä siihen tarvita väliin mitään etsikko aikaa jotta tajuu että olin kunnollinen.

    • Elämänkokemuksella

      Exät on exiä yleensä hyvin perustelluista syistä, aika tuppaa kultaamaan muistot ja saa monen haihattelemaan menneistä kevään herätellessä hormonituotantoa...

      EN SUOSITTELE! Miellän tuollaiset menneiden lämmittelyt lähinnä säälipanoiksi......

    • infinity20

      soita hänelle!!!!!!!

    • sinkkumiessss

      Sovin tapaamisen täksi viikoksi :) kiva on tavata se pitkästä aikaa, onkohan siitä jo kohta 2 vuotta..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1058
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      972
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      883
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    Aihe