Eduskunnan kaunein nainen

on raumalalainen kansanedustaja/sossutäti Kristiina Salonen (sdp).


http://yle.fi/uutiset/kristiina_salonen_ehdokkaaksi_eduskuntavaaleihin/5530058


He-hee! :-)
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä tuoki ymmärtää työväestön asioist.

Äänestä

Siel o duunis muitaki ku Jörö ja 199 kääpiöö

Äänestä

Jospas edelleenkin pidettäisiin missikisat ja rumien älykköjen kisat erillään toisistaan.

Äänestä
  • No sitten niitä älykköjen kisoja ei pidetä ainakaan edukuntatalon käytävillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ratikkakuski. kirjoitti:

on raumalalainen kansanedustaja/sossutäti Kristiina Salonen (sdp).


http://yle.fi/uutiset/kristiina_salonen_ehdokkaaksi_eduskuntavaaleihin/5530058


He-hee! :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu