Olkoon eilinen maan päivä viimeinen

Maailmalla on huudettu, V*ttuun maan päivä.

http://www.thenation.com/blog/179375/let-earth-day-be-last
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muutatko teurastaja kuuhun vai marsiin? Maapalloja on vain yksi!

Äänestä

Yksi on, muttei se ole gaian ,reenpissin tai muiden
ilmastonlämpenemisnatsien yksityismaisuutta.

Äänestä
  • Siinähän se onkin että täällä on turhan paljon pään pensaaseen piilottajia jakamassa tätä maapalloa, jotka ei tunnusta tosiasioita että tarttis tehdä jotain. Että saisi tulevatkin sukupolvet elinkelpoisen pallon.

    Äänestä

Sen vuoksi pitääkin pitää huolta ettei gaia/reenpissi luule maapalloa yksityisomaisuudekseen, jolloin pääsisivät toteuttamaan eugeniikkaoppejaan jolloin ei olisi jälkipolvia kenelle jättää maa.

http://www.vegetariansareevil.com/hitler.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sähköteurastaja kirjoitti:

Maailmalla on huudettu, V*ttuun maan päivä.

http://www.thenation.com/blog/179375/let-earth-day-be-last

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu