Venytyksen "lukko" jumissa...

Elikkä mul on joku 8mm tunneli korvassa... Haluisin vaihtaa sen tohon spiraaliin mut tää "lukko" jäi jumiin ku tää on tällane pyöritettävää.. Se saattaa olla menny sillee liian syvälle kiinni siihen toiseen puoleen.. apua : , D
1202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mulla ainaski jäi ruston lukko kiinni ku sinne välii oli menny hiuksii ja siin oli kovettunutta kudos nestettä. Mä tökin kudos nesteet nuppineulalla pois ja liotin vedellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helppmeeh kirjoitti:

Elikkä mul on joku 8mm tunneli korvassa... Haluisin vaihtaa sen tohon spiraaliin mut tää "lukko" jäi jumiin ku tää on tällane pyöritettävää.. Se saattaa olla menny sillee liian syvälle kiinni siihen toiseen puoleen.. apua : , D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu