olvi kaljassa kortso

Varoitus kaikkille!! Juoin tässä yksi ilta olvi kaljaa.kun olin juonut puoli pulloa.niin huomasin sisällä olevan jotakin.kun kaatoin loput lasiin niin hyi helevetti sieltä tuli rikkinäinen kondomi!! Mua yökättä ja oksetta!! Katsokaa mitä juotte ja syötte
5264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oletteko huomanneet, että kaljankittaajat pieree aivan uskomattoman paljon, ja pierut TODELLA haisee! Ehkä viinaajuovat on tottuneet niihin, mutta lonkkua juovat kyllä ikävästi haistaa nämä kaljankittaajat. Osasyynä voi olla se, että kalsareita ei vaihdeta kovinkaan usein, ja niihin on pinttynyt melkoset jarruraidat

Äänestä
  • Kyllä lonkku olet oikeassa. Kyllä nämä kaljankittaajat ovat meleko pieru ihmisiä.

    Äänestä

  • peée kirjoitti:

    Kyllä lonkku olet oikeassa. Kyllä nämä kaljankittaajat ovat meleko pieru ihmisiä.

    Mie löysin kerran lapin kullan pullosta sormuksen, että todellaki kannattee ensin kaataa kalja lassiin ja sitte vasta juua

    Äänestä

Tosiaan sattui kerran kun tölkissä oli kondomi,se sattui hyvään aikaan sain käytettyä sen,muuten olisin varmaan onnellinen isä ukko tutulle naiselle ja varmaan olis johtanut avioeroon naiseni kans.

Äänestä
  • taiat olla se kuuluisa yli-muonion mies jolla on kunnan suurin k...ä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tämä tosi on kirjoitti:

Varoitus kaikkille!! Juoin tässä yksi ilta olvi kaljaa.kun olin juonut puoli pulloa.niin huomasin sisällä olevan jotakin.kun kaatoin loput lasiin niin hyi helevetti sieltä tuli rikkinäinen kondomi!! Mua yökättä ja oksetta!! Katsokaa mitä juotte ja syötte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu