Mutta katuuko hän heidän vaimojensa neitsyyden korkkaamisiaan? Tuskinpa vain.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2014052818351622_vi.shtml
http://www.iltalehti.fi/viihde/2014052818351622_vi.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mä en oo koskaan pitänyt tuosta tyypistä. Siitä on aina tullut just noi koulukiusaajavibat. Ennen tosi vahvasti. Vähemmän nykyään.
Teininaiset kiihoittuvat tälläisistä dominoivista miehistä joten evoluutio menee tähän suuntaan.
Rauhalliset miehet sitten tyytyvät näiden YT-sonnien korkkaamiin lutkiin ja tekevät parhaansa elättääkseen heidän äpäriään ympäri maailmaa. Epätoivosta.
Oon itse ollut teininainen silloin kun tää dudesonit-sarja alunperin alkoi. Olin silloin aivan samaa mieltä, että ällö tyyppi, vaikka joku kaverini sitä hehkutti. Tykkäsin aina syvemmistä. Siinä on eroa onko vaan tuollainen vai onko sisällä alunperin herkkyyttä vaikka olisikin kasvattanut kuoren. Sen näkee silmistä.
Taitaa olla tosissaan. Huhu kiertää että olisi myös hiljaittain pyytänyt pojaltani anteeksi ivailtuaan tämän pienikokoiselle vehkeelle.
Pyysikö hän anteeksi myös sitä, että villin baari-illan päätteeksi kännihuuruissa ja epähuomiossa korkkasi poikasi tyttöystävän, joka oli kertonut pojallesi, ettei ole vielä valmis seksiin?
ihmiskunnan taso laskee koska naiset suosivat primitiivisiä paviaaneja...