Löytyisikö golf- ja kesäseuraa 53v:lle viehättävälle espoolaiselle ladylle, joka on vasta aloittamassa golf-harrastusta? Jaksaisitko opettaa tai olla seurana tai aloittaisitko sinäkin uuden harrastuksen kanssani?
Golf- ja kesäseuraa
uusiharrastus
2
266
Vastaukset
- nuori mies :)
Missäs päin Espoota viehättävä lady on aloittamassa Golfi-harrastusta? :)
- viiskymppinen
Hei,
minä kaipaisin golfseuraa. Mielellään iloista, ei hampaat irvessä golfaajaa. Koska mielestäni harrastuksen pitää olla kivaa ja mieltä lepuuttavaa : ) Töissä voi sitten stressata.
Etsit ehkä enemmänkin miesseuraa, mutta jos välillä ihan vaan ns. hauskasti harjoitellen naisten kesken ; )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647