kurt cobain oli ihan rentun näköinen

http://www.feelnumb.com/wp-content/uploads/2011/03/1248668373_nirvana.unplugged.2007.o.eng_.dvdrip.by_.genadiy.avi.jpg

jos hän ei olisi tehnyt itsemurhaa olisi varmasti naisia riittänyt ulkonäöstä huolimatta..
10149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miehekäs seksikäs jenkkijätkä, huumeaddiktio saisi mut kyllä häviämään, jossen nyt mitään sielunkumppaniutta löytäisi hänestä, jos elossa. R.I.P. Kurt

Äänestä

Totta kai se oli rentun näköinen, sehän oli rokkari. Vieläpä varsinaisen rentturokin kuningasbändin keulakuva.

Äänestä
  • Olis tullut Suomeen ja löytänyt itselleen naisen, sen kamalan miehekkään psykoakan tilalle. Noihin aikoihin psykot vei aina parhaat.

    Äänestä

  • Voi jee, muhun vetoo just noi haluan pelastaa ton kundin tapaukset.

    Äänestä

Minä olin Nirvanaa kattomas ruisrocissa

Äänestä

Lutkat sekotti sen pään. Taisi olla ätmi nuorena mutta nousi siitä rockstaraksi ja grungen keulahamoksi. Sitten rupesi näitä sitä ylenkatsoneita naisia kiinnostamaan. Ei mikään ihme että vitutti. Antoi varmaan roudareiden ja turvamiesten panna niitä lutkia siinä toivossa että tapaisvat Nirvanan. Ei varmaan tavannut:)

Äänestä
  • Ei ton näköinen ätmi Suomessa olisi.

    Äänestä

  • Idonthavethetime kirjoitti:

    Ei ton näköinen ätmi Suomessa olisi.

    Jenkeissä onkin suuremmat karjamarkkinat. Vähän kuin nämä suomen ytmit eli köyhän miehen Ramones: 69 Eyes.. Jenkeissä varmaan kiertäisivät jotain pikku klubeja

    Äänestä

  • 4+23 kirjoitti:

    Jenkeissä onkin suuremmat karjamarkkinat. Vähän kuin nämä suomen ytmit eli köyhän miehen Ramones: 69 Eyes.. Jenkeissä varmaan kiertäisivät jotain pikku klubeja

    Olen samaa mieltä muuten, mutta musta Ramones on paskaa ja 69Eyes sillä on ainakin puolen tusinaa hyvää biisiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:))))))))))))))))))) kirjoitti:

http://www.feelnumb.com/wp-content/uploads/2011/03/1248668373_nirvana.unplugged.2007.o.eng_.dvdrip.by_.genadiy.avi.jpg

jos hän ei olisi tehnyt itsemurhaa olisi varmasti naisia riittänyt ulkonäöstä huolimatta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu