Ulkomaalaiset naiset eivät anna pillua pojalleni

Tyttäreni sen sijaan on harrastanut seksiä useiden ulkomaalaisten miesten kanssa. Onko tämä muka tasa-arvoa?
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ulkomaalaiset naiset jotka tuodaan tänne ovat useimmiten johonkin uskontoon muslimi yms. kuuluvia, ja niihin sisältyy siveellisyys. Siksi poikasi ei saa heiltä seksiä. Mamumiehillä ei ole samanlaista estettä, koska muslimimies saa panna kaikenlaisia naisia.

Äänestä

Tuskinpa poikasi suomitytöiltäkään saa ja kyllä tytärtäsi on käyneet suomipojatkin polkemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isä Timppa kirjoitti:

Tyttäreni sen sijaan on harrastanut seksiä useiden ulkomaalaisten miesten kanssa. Onko tämä muka tasa-arvoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu