Onko muilla huonoja kokemuksia Saunalahden palvelusta. Heihin ei saa yhteyttä puhelimitse, sähköpostiin eivät vastaa. Yhden kerran onnistuin saamaan yhteyden puhelimella pitkän jonotuksen jälkeen ja mua palveli (ei se ollu palvelua) epäkohtelias mies joka ei osannut vastata ksymykseen ja yhdisti puhelun toiselle, josta kuitenkaan ei vastattu 15 minuutin odottamisen jälkeen. Minulle luvattiin lähettää lasku tekstarilla, jota kuitenkaan ei tullut vaan tulikin perintätoimistolta kirje ja lasku......no onhan tähänkin apu, vaihdoin Soneralle ja palvelu moitteetonta.
Luetuimmat keskustelut
- 931719
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su4701279- 871154
- 721088
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t1861063Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.40971- 93917
- 65695
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta174680Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60672