taas korjattiin pe la su ma ennusteita 1-2astetta alas

kun katsoin eilen illlalla ja nyt fmi.fi stä, hellehehkutukset jäivät ja ensviikon lopulla katsokaa ptikä ennuste fmi.stä ollaan taas kylmemmällä puolen normaalia
177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin se vaan helleraja poksahti rikki täällä itäisessä suomessakin vaikka aamulla aamutv:ssä sää kaveri pokkana muuta väitti. Ei muuten oo eka kerta ja tuskin vika.
Menis oikein edes saman aamun ennuste.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onse vaiketaa kirjoitti:

kun katsoin eilen illlalla ja nyt fmi.fi stä, hellehehkutukset jäivät ja ensviikon lopulla katsokaa ptikä ennuste fmi.stä ollaan taas kylmemmällä puolen normaalia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu