Kannattaa katsoa tarkasti mitkä ovat minäkin päivänä tarjouksessa, ei tarvii sitten kaupassa äimistellä.
http://mainoslehti.lidl.fi/f1aa73a5-cf74-405f-aee5-ac9de4732b20/#/1
Lidlin tarjouslehti
6
1483
Vastaukset
- jlöjflljdlkjfl
Toi lehti voimassa enää tänään. Huomenna jo uudet tarjoukset!
Tässä ensi vk
http://mainoslehti.lidl.fi/a868f494-8812-4455-962b-3967e463b1b1/#/2- äimistelijä
Oleellistahan ei ollut onko uudet vai vanhat tarjoukset vaan se että kannattaa katsoa tarkkaan milloin mnkäkin aukeaman tarjoukset ovat voimassa.
- silmä käteen
äimistelijä kirjoitti:
Oleellistahan ei ollut onko uudet vai vanhat tarjoukset vaan se että kannattaa katsoa tarkkaan milloin mnkäkin aukeaman tarjoukset ovat voimassa.
No niinhän se on kaikkien kauppojen kohdalla, ei pelkästään liiterin !
- älyäkehiin
älypuhelimiin saa puhelimen marketista Lidlin apsin josta näkee suoraan tarjoukset.
- Anonyymi
Kiitos tänään tulleesta tarjouslehdestä.
- Anonyymi
Kaupassa sitten hinnat ovatkin mitä sattuu, tarjouksia ei ole useinkaan merkattu, eri tuotetta tarjouslapun alla ja nyt keksineet laittaa hyllyyn vanhentuvien tuotteiden kohdalle -50%, mutta kassa veloittaakin täyden hinnan kun ei ole punalaputtettu.
Saksahan on huijannut Suomea aina, myivät ilmaa miljardeilla Soneralle ja nyt maksattavat pankkiensa roskaluotot Italialle suomalaisilla. Pakottavat ottamaan muutkin maat täyteen elintasopakolaisia kun itse ovat kusessa niiden kanssa. Suurin rahoittaja ryssien sodallekin Ukrainaa vastaan, liekö sopineet taas etulinjat kun eivät halua antaa aseitakaan Ukrainalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan
Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla602846Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "442476SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero
Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past982055Anita ei saanut Heikkiä pihalle
Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.851355Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!
Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,301189Emotionalisuuden puute.
Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o155861Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m80794Ei ole vaikea päättää kumpi
Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.52716- 43685
Ymmärrätkö jo nyt, että
Vetäytyminen ei kannattanut? Asioista pitäis puhua rauhassa hyvässä hengessä eikä lakasta maton alle. Yhdeltä ihanalt44682