Jeantex pyöräilyvaatteet

Tietääkö kukaan mistä Suomesta saisi Jeantex-pyöräilyvaatteita, lähinnä sadevaatteita? Esim Saksassa tosi suosittuja ja valikoimassa hyviä sadeviittoja, sekä kengänsuojia ja pyöräilykypärän sadehuppuja yms mitä Suomesta ei tunnu mistään edes löytyvän. Myykö kukaan Suomessa?
12003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En tiedä noista Jeantex asuista, mutta kyllä suomestakin löytyy erinomaisia pyöräilyasusteita. Urheiluareena myy Sportfire merkkisiä asusteita joka lähtöön, myös kengänsuojia sekä kypärän sadehuppuja. http://www.urheiluareena.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sari kirjoitti:

Tietääkö kukaan mistä Suomesta saisi Jeantex-pyöräilyvaatteita, lähinnä sadevaatteita? Esim Saksassa tosi suosittuja ja valikoimassa hyviä sadeviittoja, sekä kengänsuojia ja pyöräilykypärän sadehuppuja yms mitä Suomesta ei tunnu mistään edes löytyvän. Myykö kukaan Suomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu