Miksi Suomalainen nainen on niin järkyttävän ruma?

Siinä se tulikin. Ei me miehetkään mitään alfauroksia olla, mutta kyllä ne naiset täällä Suomessa ovat aivan järkyttävän näköisiä. Vertaappa vaikka Etelä- tai Itä-Eurooppaan.
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mene perässä

Äänestä

No vertaapa suomalaisia miehiä latinomiehiin. Sama geeniperimä meillä on naisilla ja miehillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pienessä kirjoitti:

Siinä se tulikin. Ei me miehetkään mitään alfauroksia olla, mutta kyllä ne naiset täällä Suomessa ovat aivan järkyttävän näköisiä. Vertaappa vaikka Etelä- tai Itä-Eurooppaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu