Myydään QSTOCK VIP-lippu (2 pv)

Myydään QSTOCK VIP-lippu 440€ (ovh. 310). Sisältää sisäänpääsyn molempina päivinä, vip-alueen, 2 ateriaa ja 6 juomaa. 040-5110900.
54225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hei,lähteekö 20€ kun et saa myytyä

Äänestä
  • Ei ihan :D mutta 350€ lähtee tai sitten menee tutuille.

    Äänestä

  • rabatti kirjoitti:

    Ei ihan :D mutta 350€ lähtee tai sitten menee tutuille.

    täytyy olla päästä pipi jos maksaa edes 75€
    mä pääsen ilmaseksi
    olen 60

    Äänestä

  • kuusikymment kirjoitti:

    täytyy olla päästä pipi jos maksaa edes 75€
    mä pääsen ilmaseksi
    olen 60

    vieläkö lippu on myynnissä
    maksan 2€ sulle

    Äänestä

  • trokari kirjoitti:

    vieläkö lippu on myynnissä
    maksan 2€ sulle

    vieläkö sul on lippu
    ostasin sen muistoksi viimeisestä QSTOCKISTA
    ENS VUONNA EI ENÄÄ JÄRJESTETÄ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rabatti kirjoitti:

Myydään QSTOCK VIP-lippu 440€ (ovh. 310). Sisältää sisäänpääsyn molempina päivinä, vip-alueen, 2 ateriaa ja 6 juomaa. 040-5110900.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu