Itselle ei tule mieleen yhtään syytä miksi tarvitsisin naista.
Pistetään samalla toinen kyssäri. Miten on mahdollista, että nainen joka painaa 50 kiloa naimisiin mentäessä painaakin 100 kiloa kuukauden kuluttua?
Pistetään samalla toinen kyssäri. Miten on mahdollista, että nainen joka painaa 50 kiloa naimisiin mentäessä painaakin 100 kiloa kuukauden kuluttua?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei sun ole mikään pakko olla naisten kanssa muuten tekemisissä kuin pakolliset työ- ja sukulaiskuviot jos sieltä naisia löytyy. Kai peruskäyttäytymisen osaat? Ketä kiinnostaa alkaa väkisin "myymään" sulle naista jos olet tullut tulokseen ettet tarvitse. Ole ihan rauhassa ilman, ei ketään kiinnosta.
Toiseen kyssäriin, ei se olekaan mahdollista. Tapaus on varmaankin käynyt lääkärissä asiansa kanssa.
Pikemminkin me naiset kerrotaan sulle, ettei me tarvita sua :)
Tilanne on sitten kaikille hyvä, naiset ei tarvitse miehiä, eikä miehet naisia. Näinhän se paljolti on nykyään.
Vastaan toiseen kysymykseesi ensiksi - ei ole mitenkään mahdollista, ilmeisesti haluat vain purkaa turhautumistasi.
Mihinkö tarvitset naista - kai itse osaat vastata siihen parhaiten ja jo itse asiassa vastasitkin, et mihinkään. Siispä elä omillasi ja ole onnellinen.