Börjetädin karrelle palaneet nakit

Ota jääkaapista paketti nakkeja, vie ne naapuripihan grilliin ja mene katsomaan toosaa. Sitten kun tulee mainoskatko hae hiiltyneet nakit grillistä pois. Tarjoile heti ja ketsupin kanssa.

Onko kysyttävää häh ?!
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ota vaatekaapista nippu jynkkylehtiä, vie ne makuuhuoneeseen ja mene katsomaan toosaa. Sitten kun tulee... vie tahmaiset lehdet pois. Pese hep*i ja saippuan kanssa.

Onko kysyttävää häh ?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Börjetäti kirjoitti:

Ota jääkaapista paketti nakkeja, vie ne naapuripihan grilliin ja mene katsomaan toosaa. Sitten kun tulee mainoskatko hae hiiltyneet nakit grillistä pois. Tarjoile heti ja ketsupin kanssa.

Onko kysyttävää häh ?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu