Pystytko olemaan naisen kans pelkkä ystävä?

Vai haluatko häntä seksuaalisesti jos nainen on nätti?
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos nainen olisi ystävä niin hän ei voisi olla tippaakaan ulkonäöllisesti haluttava ja sitten voi miettiä että olisiko siinä mitään järkeä muutenkaan..
ehkä jos olisi joku todella suosittu ja kokenut mies niin voisi ajatella eri tavalla.

Äänestä

En pysty koska hauluan heti nus.sia naista. Tässä iässä ei voi enää ystäväksi alkaa.

Äänestä

En pysty nätin naisen kanssa, haluaisin häntä ja olisin mustasukkainen. Ruman naisen kanssa pystyn olemaan ystävä ilman mitään ongelmia.

Äänestä
  • Tai oikeastaan se vähän riippuu, jos olisin jo varattu ja minulla olisi ennestään hyvä kumppani, niin tuskimpa sitten paljon enää kiinnostaisi muut naiset kuin ystävänä. Mutta sinkkuna oisi aika tuskaa olla jonkun kauniin naisen ystävä ja kuiteskin kokoajan haluais olla enemmän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin. kirjoitti:

Vai haluatko häntä seksuaalisesti jos nainen on nätti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu