Kenen palstalaisen

Kanssa haluaisit ryypätä pullotolkulla raakaa kossua?
14107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Olis varmasti hengenlähtö lähellä. Ei pysty pullotolkulla ryypiskelemään.

Äänestä
  • Sitähän tässä varmaan haettiinkin...mutta asiaan! Tarviitko selänpesijää tulevaisuudessa, tietäisin yhden joka ei välitä vaikka sieltä hameen alta vilahtais jotain kummallista!?

    Äänestä

  • modelli kirjoitti:

    Sitähän tässä varmaan haettiinkin...mutta asiaan! Tarviitko selänpesijää tulevaisuudessa, tietäisin yhden joka ei välitä vaikka sieltä hameen alta vilahtais jotain kummallista!?

    En ole selänpesijän tarpeessa, kiitoksia vaan. Ajatuksena ihan kiva, vaikka en tuota loppuosaa ymmärtänytkään.

    Nämä viestisi ovat usein hyvin kummallisia.

    Äänestä

  • tosi.typy kirjoitti:

    En ole selänpesijän tarpeessa, kiitoksia vaan. Ajatuksena ihan kiva, vaikka en tuota loppuosaa ymmärtänytkään.

    Nämä viestisi ovat usein hyvin kummallisia.

    "Nämä viestisi ovat usein hyvin kummallisia." Koska ne ovat olleet ei kummallisia :D Jatkoin omaa mautonta huumoria mitä tällä palstalla viljellään...luulin että ymmärrät...mun moka!

    Äänestä

Yybeen.

Äänestä

Mut oikeesti kenen kanssa!! Niin itteni kanssa ja hyvää vauhtia ollaan menossa maaliin...kohta taksi tulee pihaan ja abra da gabra modelli istuu kohta paarissa tyttö sylissä:D

Äänestä
  • eikö se kuuluisi olla toisinpäin, tyttö sylissäsi X)

    Äänestä

  • old_profile_87188 kirjoitti:

    eikö se kuuluisi olla toisinpäin, tyttö sylissäsi X)

    oho luin väärin minun moka.

    Äänestä

  • old_profile_87188 kirjoitti:

    oho luin väärin minun moka.

    Alat varmaan näkee kohta meikäläisestä uniakin...nyt tarkkana!

    Äänestä

Gentsun kanssa vielä vedetään ns. perseet olalle.

Äänestä
  • Kumpi ajaa?

    Äänestä

  • modelli kirjoitti:

    Kumpi ajaa?

    Suosittelen et ottavat oppia sulta! Ajavat taxilla.

    Äänestä

ai koskisen antin korvalääkettä..?
en mää sitä pullotolkulla kyllä sais alas,
mukitolkulla ehkä..
ohan se nii pahhaaki että joku hyvinki viinaan menevä kaveri olis eduksi siinä,

[tällä hetkellä ei kyl oo tota korvalääkettä, on vaan kaljaa, mut jos tuot omat kossut nii tervetuloa.. (isännällä on kyllä bacardia myös..)

enmuistaenäämistäolikysemur

Äänestä

.

"Giv' me thö bottle"

har!1111

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikisinkku M kirjoitti:

Kanssa haluaisit ryypätä pullotolkulla raakaa kossua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu