Eroottista hierontaa

Kenellään kokemusta kyseisestä ilmoittajasta LK:ssa?
4373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On. En suosittele. Tympeä ämmä ja kallis konemainen runkkaus.
Thaihieromoistaki saa parempaa ja halvemmalla.

Äänestä

Oliko minkä ikäinen & kokoinen?

Äänestä
  • Oisko ollu joku kolme/nelikymppinen.
    Vartaloltaan suht normaali.

    Äänestä

Semmoinen loiva kuusikymppinen ämmä jonka maaginen luku näytti olevan 160. Tuo luku kertoo pituuden, painon ja maksa-arvon. Runkkaus tapahtui rypyläpintaiset kumikintaat kädessä ja välissä rouvan viikset hivelivät terskan pintaa. Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxx18 kirjoitti:

Kenellään kokemusta kyseisestä ilmoittajasta LK:ssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu