vammoja??? murtumia??

onko tullu pahoja vammoja extremes
3456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saatana eilen irtos pää, että semmosta

Äänestä

Joo ruhjeita tullut perseeseen kun on pyyhkinyt hiekkapaperilla. HÄHÄHÄH.

Äänestä
  • Kyllähän noita mustelmia ynnä muita, mutta kerran paukahti jalka kahesta kohtaa poikki. Muutamalla ruuvilla sen jälkeen se pysy kasassa pari vuotta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äkkäpäkkä kirjoitti:

onko tullu pahoja vammoja extremes

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu