Aloitin viikko sitten Go Fat Go ohjeilla, kokonaistavoite tiputtaa 15-20kg. Ajattelin että ekalla viikolla tippuu reilummin, noin 2 kgehkä kun on varmaan taas nesteitä jne. No arvatkaas: juuri kävin puntarissa, tulos -4,2kg kuudessa päivässä :D enkä ole edes ihan fanaattisesti noudattanut ohjeita. Housutkin jo hölskyy, kun maha ei enää pömpötä. Tiputusvauhti varmasti hidastuu tästä eteenpäin, mutta mahtava motivaatio on tämän alun jälkeen päällä.
Vastaukset 2
- minäkin voisin yrittää
Paljon sun lähtöpaino oli? :)
- jipii vaan
Ja tuo 4,2kg on nestettä ei läskiä että
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 102903
- 96824
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki50634Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen31580Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.5521- 46515
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää42475- 53456
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle17446- 45437