All hail Satan! Eduskunta lankesi tänään polvilleen Saatanan Perkeleen Maailman Herran edessä, suuteli homon persettä ja sääti lain pilkatakseen kristittyjen avioliittoa. Suomen kansa on valinnut, kenen joukoissa seisoo Harmageddonissa, ja minä onnittelen teitä. Viisaasti valittu!
AD MAIOREM SATHANAE GLORIAM!
AD MAIOREM SATHANAE GLORIAM!
Vastaukset 3
Vanhimmat
www.eroavaltiosta.fi
En ole mikään uskovainen mutta silti suhtaudun kielteisesti homoihin. Homoudessahan on kysymys siitä että miehet pökkivät toisiaan peräaukkoon ja se jos mikä on jo ajatuksenakin vastenmielistä. Älytöntä että tälläinen fetissi saa yhteiskunnan virallisen hyväksynnän, mikä sitten seuraavaksi? Lisäksi homot vaikuttavat muutenkin siinä määrin epätasapainoisilta että missään nimessä mitään adoptioita ei heille pitäisi sallia.
https://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc
https://www.youtube.com/watch?v=_Ux8F5QJvsc
Lesboissakin on omat vikansa. Jotkut uskovat että naisten seksuaalinen suuntautuminen ei ole samalla tavalla synnynnäinen ominaisuus kuin miehillä. Omien havaintojeni mukaan lesbot ovat melkein aina hirvittävänä rumia ja epänaisellisia. Jos naisparista jompikumpi on kaunis niin se on sitten ns bi-seksuaali, kaunis lesbo on todellinen harvinaisuus. Tästä voisi päätellä että koska rumat naiset eivät juuri saa miehiltä huomiota niin sitten osa heistä päätyy lesbosuhteisiin. Eli jos he olisivat kauniimpia niin kummasti olisi seksuaalinen suuntatuminenkin eri.
Kaikkein innokkaimmin seksuaalivähemmistöjen oikeuksia ajavat näiden itsensä lisäksi miesvihamieliset ns. telaketjufeministit kuten Tarja Halonen, Heidi Hautala, Satu Hassi ja muut vastaavat. Kiusallanikin olen homofoobikko sen takia.
Munan työntely naisen kusiseen reikään on ihan yhtä vastenmielistä sille, joka ei siitä kiihotu.