lautakunta tarkastelua

laihaluikku

tiijättäkö ,että onko kaikki lautakunnat esteettömiä? tiijättäkö asuuko kaikki jäsenet meijän puolella ,ettei vaan ois vuokranneet taloansa ja muuttaneet kaupungin puolelle? kukapa se näitä tietoja oikoisi? vai onko se niin väliäkkään?tuleeko paremmat päätökset tehtyä?

5

593

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja siks toisekseen miten tiedät että joku on tehnyt siitä maailman suosituimman musikaalin ei se mitään erikoista että on käynyt ilmi se on ihan ok mutta silmät katsoi minua siellä missä ne olikaan ne kauneimmat sitaatit ei se mitään muuta kuin kolme pensasta ja muut roskiin laitettavat käärepaperit ja se vaeltaa huoneessa. Chilikana .

    • Anonyymi

      Lopulta hän meni naimisiin ilman rakkautta ei ole mitään järkeä.Ällistyttävää liekassa kiinni kuten kuuluukin. Arvostelut kohteelle The tapaus.Chilikanaa.

    • Anonyymi

      Onko kunnassa pelkästään lautoja? Tissejä kuntaan.
      Tissejä kyliin. Saispa tissiä.
      Tissit tiskiin.

    • Anonyymi

      Miten on esteetön koska kaikki on sukua keskenään? Ja kaikki on kaikkien kanssa avolio liitossa? Ja kaikki on töissä kaikilla nyt tai ainakin joskus on olleet . Pitää muistaa mikä oli kenenkin asema ja kuka kenenkin serkkua.Ja miten se lienee tiedossa.

    • Anonyymi

      Onko kaikki laudat tsekattu? Tissejä nyt tiskiin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      186
      5086
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      77
      4165
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      73
      2885
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      233
      2301
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      120
      2108
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      243
      1275
    7. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      33
      1090
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      905
    9. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      836
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      24
      835
    Aihe