Melkoinen markkinointimaestro teillä siellä Levin hissiyhtiössä

Se on harva hiihtokeskusjohtaja, joka saa järkättyä yhtä paljon media-aikaa maikkarin päälähetyksestä uuden hissin avajaisista! Olipa hyvä, että kunnanhallitus piti kepulikeinoin kiinni johtajasta! Levi nousuun!
4265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eipä tuo kovin edustava ollut...Kim Tim ja oikosulku äänkyttämässä.
Enempi kyllä hävetti heidän näkeminen ruudussa. Kumpa ei olisi sätkynuket (=kunnanhallitus) puuttunut talutusnuorassaan hissiyhtiön asioihin, olisi nytkin ollut ruudussa uusi ja reilun pelin toimari edustamassa hissiyhtiötä ja leviä.

Äänestä
  • Kittiläläisten uusi hallitsija , on ne kittiläläiset lampaita . Koko Suomi nauraa

    Äänestä

Paljonkos se Kittilä maksaa Lapin liitolle matkailunsa markkinoinnista? On vissiin mennyt harakoille nekin rahat ja Rovaniemen matkailun kehittämiseen.

Äänestä

Itse asiassa MTV3 haki tulevaan juttuun kuvamateriaalia kun KRP:n tutkimuksen tuloksen uutisoidaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilmaista manosta kirjoitti:

Se on harva hiihtokeskusjohtaja, joka saa järkättyä yhtä paljon media-aikaa maikkarin päälähetyksestä uuden hissin avajaisista! Olipa hyvä, että kunnanhallitus piti kepulikeinoin kiinni johtajasta! Levi nousuun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu