IL uutisoi että alle 18 v poikaa epäillään 35 v naisen raiskauksesta helsingissä. Oli väijynyt puskissa. tyyppi vissiin ennakoinut ettei koskaan tule saamaan naista ja ottanut väkisin. Ei muuta häkkiin vaan jos on tehnyt tuon, siellä tuollainen atm poika saa parrua peppuun
alaikäinen atm raiskasi 35 v naisen?
idndmdm
891
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
YTM = korkannut (teini)naisen omistukseensa
ATM = nuolee vanhasta lortonpillusta ex-panojen mällin jämät pääsemättä itse korkkaamaan
Yli yhden miehen käyttämän visvaisen lutkan "raiskaamisessa" ei ole mitään väärää. Päinvastoin.
Sun äitisi ja sukulaisnaisesi raiskaamisessakaan ei ole mitään väärää sun mielestä.
Ei tietenkään jos ovat yli yhden miehen käyttämiä.
Näytä nyt tuo kirjoituksesi lähimmälle naiselle, joka on äitisi tai siskosi tai peräti tyttärellesi tai kenelle tahansa lähipiirisi naiselle.
No tuntematta tätä tapausta tarkemmin, alaikäisyys on usein suhteellista.
Ainakin osa pakolais"pojista" valehtelevat ikänsä päästäkseen helpommin maahan ja saadakseen "sukulaisensa" helpommin myöhemmässä vaiheessa perässä.
höpö höpö, tuollainen ei ole atm:ää nähnytkään. Päinvastoin kyseessähän on nuori spontaani jännämies.
Tämä tumma YT-sonni on varmasti saanut nuorta ja puhdasta 13-19v valkoista teinipillua enemmän kun on jaksanut naida.
Kyseessä on ollut mitä ilmeisemmin kaapin näytön paikka tälle mustan kullin nälkäiselle vanhalle visvaiselle jätökselle. Tietää hänkin nyt, että mikä oikein on.