Jos vielä valitatte niin soitan poliisit!! Älkää kusettako etuja itsellenne.rikosnimike olisi törkeä petos.kannattaa miettiä ensin ennen kun valittaa.kannattaa varmaan ottaa rikosrekisteri? Eli olemalla hiljaa niin pääsette helpomalla
pizzeria
11
155
Vastaukset
- oletpaskaaaa
Turpa kiinni sika!
- nytriittää
pidä sinä se turpas kiinni !!
- Kyllästynyt urpohin
Älä huuda - pizzat palaa ja bisnes kusee ja kanna ne astia ihan itse tiskiin. Koulutuksen voi aloittaa hieman varttuneempanakin - eli hopi-hopi ja hakemaan uutta ammattia - sellaista jossa ei tarvitse olla asiakkaiden kanssa tekemisissä.
- kanna itse
Älä puhu rumia vaikka sellainen oletkin. Hanki elämä ja säästä meidät kurjilta jutuiltasi ja kerro se pisseriasi nimi niin ei tarvitse tulla sisään asti tullakseen petetyksi.
- pizzaaaaaasulle
kanna itse kirjoitti:
Älä puhu rumia vaikka sellainen oletkin. Hanki elämä ja säästä meidät kurjilta jutuiltasi ja kerro se pisseriasi nimi niin ei tarvitse tulla sisään asti tullakseen petetyksi.
Joo eli el haista vitu!! Tervetuloa
- haju mukana ?
pizzaaaaaasulle kirjoitti:
Joo eli el haista vitu!! Tervetuloa
Erikoinen nimi, nimi tullut varmaan hajusta vitu, mikä se sitten lieneekään. Pidä pissasi ja muista viedä ne lautaset tiskiin -se ei ole harvojen asiakkaittesi homma.
Laiska sanoisin tämän yhteenkrijoittajan olevan. Onneksi en syö pissaa... - pizzaaaaaa
haju mukana ? kirjoitti:
Erikoinen nimi, nimi tullut varmaan hajusta vitu, mikä se sitten lieneekään. Pidä pissasi ja muista viedä ne lautaset tiskiin -se ei ole harvojen asiakkaittesi homma.
Laiska sanoisin tämän yhteenkrijoittajan olevan. Onneksi en syö pissaa...Häh?! Mitkä lautaset?? Mistä sä ny puhut? Aina me tiskataan.missä oon väittäny että ei tiskata ja että asiakkan pitäisi sen tehdä?
- einer
pizzaaaaaa kirjoitti:
Häh?! Mitkä lautaset?? Mistä sä ny puhut? Aina me tiskataan.missä oon väittäny että ei tiskata ja että asiakkan pitäisi sen tehdä?
turpa kiinni vitun vammanen
- einerirunkkari
einer kirjoitti:
turpa kiinni vitun vammanen
Pidä sinä saatana vammane se turpas kii
- kskdk
Niiiiiii
- rergergergrt
Lol, karvakäsi uhoaa täällä. Kukaan järkevä suomalainen ei tue terrorismia tai maksa KYLMÄSTÄ karvakäsi-"pissasta". Karva-ahmetti hommaa se paluulippu ja painu takaisin minareettiisi, Oksettavia, väkivaltaisia ihmisiä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l3722654Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata632110Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1111732- 771452
- 1091435
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1861435- 271407
- 801287
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva191283Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois401156