Iha helvetin hyvää kanan kanssa!KOKEILKAA
kasvis sekoirus
namnamnam
4
129
Vastaukset
- voinäitäonnettomia
Siis mikä "kasvis-sekoitus", sillä kasviksia maailmassa on sadoittain ja yhdistelemällä ne tsikkeniin niin kyse ei enää ole kasvisruoasta.
Ruoka-käsitys ensin haltuun ja sen jälkeen voi ehdotella jotain selvästi ryhmiteltynä ja artikuloiden.- lihaa4ever
Paprikaa,maissia ja sipulia kana LIHAN kanssa niin on jumalauta maukasta!!!
- sipulimaissipaprika
lihaa4ever kirjoitti:
Paprikaa,maissia ja sipulia kana LIHAN kanssa niin on jumalauta maukasta!!!
Eli siis simapaa - onneksi ei sentään hemapaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1044031Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv552266Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731591Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko5954- 66824
- 20774
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117768Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49738- 62738
- 39732