Tätä palstaa käyttämällä tajuaa millainen luuseri

sitä oikeastaan onkaan, pitäisi olla jotain paljon viisaampia keinoja tuhlata aikaansa. Huvihan täällä on erittäin marginaalista, eikä hyötyä ole ollenkaan.
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En näe asiaa noin.

Minun nähdäkseni täällä kaikki toimittavat sitä virkaa, joka heille on langennut. Minä olen jo elänyt, eli voin ottaa vähän rennommin.

(naurua)

Äänestä

Tehdä mitä muuta? Katsella tv:tä, treffaa renttui, naureskella ohikulkijoille? Äh, tehty ja kyllästyttä jo. Täällä on outoa kelaa ja näppis on addiktiivinen eli tämä on minulle :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1234543212345 kirjoitti:

sitä oikeastaan onkaan, pitäisi olla jotain paljon viisaampia keinoja tuhlata aikaansa. Huvihan täällä on erittäin marginaalista, eikä hyötyä ole ollenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu