Elikkä jostain kumman syystä print screen ei enää toimi.
Olen yrittänyt kopioida näytön kuvaa sillä ja siirtää Paint:lle,
mutta ei vain suostu kopioimaan.
Onko kellään aikaisempaa kokemusta samasta ongelmasta?
Ja miten saitte toimimaan uudestaan?
Print Screen toiminto ei toimi...
lara546we4y
1
2053
Vastaukset
Ai, enää?
Oletko koittanut Fn PrtScr taikka Alt PrtScr.
Minulla pelkkä PrtScr ei yksinään toimi vaan läppärissä sen on Fn:n ja pöytäkoneessa Altin kanssa.
(töissä pelkkä prtscr kuvasi koko näytön ja altin kanssa aktiivisen ikkunan ja oli vielä joku kolmaskin, mutten muista sitä kun en koskaan käyttänyt, joten kai se riippuu koneesta - tai käyttiksestä - tai jostain).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647