levihotellin hinnat

Olipas hirveen kallista levihotellissa yöpyä... Huh Huh...
2113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

elämä on köyhälle kallista.

Äänestä
  • Voi olla. Fiksu kuitenkin etsii laatua edulliseen hintaan. Jos hinta on kova ja laatu huono niin onko vika asiakkaassa vaiko palveluntarjoajassa. En nyt voi sanoa että palvelun laatu tai asiakaskokemuksesta maksettu hinta olisivat positiivisesti kohdanneet Levillä. Se lappilainen palvelukin on useimmiten sellaista laiskaa vähän sinne päin tekemistä. No ehkä se on sitä paikallista osaamista mistä paikalliset aina jaksavat intoilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskomatonta kirjoitti:

Olipas hirveen kallista levihotellissa yöpyä... Huh Huh...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu