Kaikki naiset tänään ryyppää kunnolla?

Luvatkaa ryypätä kunnolla baarissa, kun naiset ei ikinä ole osannut juoda kunnolla! Minä yleensä juon kahdella kädellä, ja joisin jaloillakin jos pystys! yleensä poliisit vie minut putkaan, mutta se ei minua haittaa hevonvittuakaan! koska alkoholi on niin ihanaa! <3
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Alkoholi maistuu pahalle.

Äänestä
  • Viina on pahaa ja vittu on ruma mut molempia tekee aina mieli joten älä selitä!!!

    Äänestä

  • Humalaiset ihmiset ovat vastenmielisiä.

    Äänestä

  • en.tykkää kirjoitti:

    Humalaiset ihmiset ovat vastenmielisiä.

    Ei ole :) taidan itse olla vastenmielinen

    Äänestä

Vetäisisin kyllä perseet, mutta tämä 10pv työputki estää.. Onneksi on olemassa kodeiini.

Äänestä

MInulla alkoi tänään hiihtoloma, niin voi nyt vedellä persekännejä! <3 Rahaa on ryypätä kyllä vaikka 2 kuukautta putkeen, joten tänään naiset juodaan persekännit ja voin myös auttaa tarjoamaan! ;) #Perjantaiperseet

Äänestä
  • Piti se hästäkkikin sitten kaivaa esiin:) Onko naiset hästäkki rimmattu? Nimimerkillä hyvät pohjat jo alla ja kohta palaa sauna sit baariin kännään lisää. Tosin kiukaan alta palaa ei muuten:)

    Äänestä

  • Aina on häshtäggi hyvä ;) itse tevän kaljaa, ja skumppaa nyt loman kunniaksi :) ja sit tänään vetää baariin lisää ;)

    Äänestä

Hmm...taidanpa ottaa kahvin sijasta
kaljaa!
Pois alta, ku alkaa ilta, ni alkaa
tuhdil tahdil tiskiltä virrata maljaa.
Ja taidanpa riipasta kovan kännin,
vaik ois paskat bileet ja rumii ämmii.
Niin ei pänni, kuhan jallu on lämmin.
Kännissä kaikki sujuu näppärämmin.

Äänestä

juon kotona koska ei baarista pillua saa kuitenkaan.

Äänestä
  • Vois samoin toimia! Sanoisin että vielä vituttavampaa on se kun naiset ovat kiinnostuneita mutta itse sellane kovia kokenu henkisesti vammane et ajan ne pois.

    Äänestä

  • Älä ny höpäjä! Kännissä rumakin nainen näyttää kauniilta ja reikä se on leivässäkin. Baariin vaan ja täys meno päälle. Mieki kerran kännissä yhelle akalle et "-viina kaunistaa sua vallan helevetisti. Johon nainen -En mä mitään oo ottanu. Tähän vastapalloon takas. -Mut mä oon ja niin saatanasti" Pääsin muuten vielä paneen sitä kuski akkaa vaik ruma olenkin:)

    Äänestä

  • KänniPäälle kirjoitti:

    Älä ny höpäjä! Kännissä rumakin nainen näyttää kauniilta ja reikä se on leivässäkin. Baariin vaan ja täys meno päälle. Mieki kerran kännissä yhelle akalle et "-viina kaunistaa sua vallan helevetisti. Johon nainen -En mä mitään oo ottanu. Tähän vastapalloon takas. -Mut mä oon ja niin saatanasti" Pääsin muuten vielä paneen sitä kuski akkaa vaik ruma olenkin:)

    Ei pahalla mut tais olla aika epätoivone kyllä ku tollasenki kommenti jälkee pääsit vielä petipuuhiin :D

    Äänestä

Mä olen ehtinyt juomaan töiden jälkeen jo kaksi siideriä. Mut en mä mitään koomakännejä aio kuitenkaan tänään vetää. Ihan maun vuoksi vaan olen nuo kaksi juonut...

Äänestä
  • Oletko ottanut maun vuoksi jo kaksi miestäkin?

    Äänestä

  • ätmel kirjoitti:

    Oletko ottanut maun vuoksi jo kaksi miestäkin?

    Vaikka mitä ilmeisimmin pidät ajatuksesta, niin en..ei kuulu tapoihini.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lisäälasiin27vmies kirjoitti:

Luvatkaa ryypätä kunnolla baarissa, kun naiset ei ikinä ole osannut juoda kunnolla! Minä yleensä juon kahdella kädellä, ja joisin jaloillakin jos pystys! yleensä poliisit vie minut putkaan, mutta se ei minua haittaa hevonvittuakaan! koska alkoholi on niin ihanaa! <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu