Kyllä nainen aina löytyy jos haluaa

kapungit ja kylät on täynnä yksin elävii 50-60v naisia jotka kaipaa läheisyyttä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko liikaa vaadittu, että sen naisen kanssa voisi tehdä lapsia, että olisi suunnilleen sama elämäntilanne, ja että se nainen ei olisi kohta jo menossa vanhainkotiin?

Äänestä

Miksi miesten pitäisi tyytyä täydellisen epäkiinnostavaan naiseen mutta naisten on ihan ok jatkaa nirsoiluaan?
Miesten tyytyminen vain lisää naisten nirsoilua koska naiset huomaavat että mitään ei vaadita ja silti saa sen mitä haluaa..

Äänestä
  • Kenenkään ei tarvitse tyytyä ja jokainen saa etsiä vaikka yksisilmäistä, puujalkaista. Nyt ei olla lastentarhassa tai äidin helmoissa, missä voi huutaa aikuista apuun, kun ei oteta mukaan leikkimään tai joku ei suostu kaveriksi. Siis voit ihan vapaasti olla tyytymättä täydellisen epäkiinnostavaan naiseen, ja naisten on ihan ok jatkaa nirsoiluaan, koska heilläkin on täysi vapaus olla tyytymättä epäkiinnostavaan mieheen.

    Äänestä

no tyrkytättehän te niitä eläkepappojakin aina naisille kun on niin charmantteja !

Äänestä
  • Kuka tyrkyttää? Ei ainakaan me 30 v. ätmit. Me tyrkytämme itseämme itsemme ikäisille naisille, mutta emme kelpaa.

    Äänestä

  • Pitää kyllä tunnustaa, että minä yli 40v. ätmi tyrkytän itseäni lähinnä alle 20v. naisille. Ainakaan millään 50-60 mummoilla ei minkään ikäinen mies seksuaalisessa mielessä tee oikein mitään, varsinkaan ei kaltaiseni nuori poikuutensa säilyttänyt mies.

    Äänestä

Eihän me tiedetä aloittajan omaa ikää. Ehkä hän on samaa ikäluokkaa noiden yksinäisten naisten kanssa, mutta lukijat tällä palstalla taitaa olla enimmäkseen alle 30-vuotiaita. Eli vinkki on kohdennettu ehkä vähän väärin :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


PÖNTYSSSSS kirjoitti:

kapungit ja kylät on täynnä yksin elävii 50-60v naisia jotka kaipaa läheisyyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu