Miksi rasvapapat nillittää joka asiasta?

He itse haukkuvat jatkuvasti kuita ja eivä käyttydy kunnolla. Mutta heti jos on eri mieltä kuin he tai heille vastataan samalla mitalla alkaa kauhea nillittämin, itkeminen ja marttyyriutuminen. Mistä tämä johtuu onko heillä aivot jatkuvassa ärtymystilassa glukoosin puuteen vuoksi?
2220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

RASVAPAPPA = luonnevika !

Varkauden pikkuwanhapoikaräkänokkapuustinen on oma lukunsa,,Ukkeli kuvittelee keksineensä ikiliikkujan ja auringon yhtäaikaa......voi ei

Äänestä

yhä vielä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ArtoJ kirjoitti:

He itse haukkuvat jatkuvasti kuita ja eivä käyttydy kunnolla. Mutta heti jos on eri mieltä kuin he tai heille vastataan samalla mitalla alkaa kauhea nillittämin, itkeminen ja marttyyriutuminen. Mistä tämä johtuu onko heillä aivot jatkuvassa ärtymystilassa glukoosin puuteen vuoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu