ATM ei ole yleisen naisen kanssa tasavertainen, eikä pysty antamaan nainnissa omaa vastinettaan. Se on syy miksi naiset eivät halua ATM:ää eikä sitä voi muuttaa. Mutta on seksin muotoja, joissa ATM on luonnollisessa suhteessa naiseen. Naisen luonnollinen tehtävä on ruoskia ATM:iä ja sitä tapahtuu jo nyt sosiaalisella tasolla. Myöhemmin myös seksuaalisella tasolla, kun ihmiset kehittyvät ja tulevat viisaammiksi. Itsemurhan tekeminen on kielletty. Kohdatkaa se mitä olette. Kirjoittakaa mulle privaa jos haluatte apua.
ATM:t pois naisten kimpusta + itsemurhakielto
deebyline
658
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kukaan ei voi kieltää toiselta itsemurhan iloa.
Ei ole mahdollista tehdä itsemurhaa. Jatkat kuoltuasi siitä mihin jäit kunnes olet suorittanut tämän elämän prosessisi loppuun. Kuoltuasi joudut uneen, joka muistuttaa tätä maailmaa niin ettet erota sitä tästä maailmasta pitkiin aikoihin. /-/0. Tartu härkää sarvista ja hyväksy alistuneisuutesi. Tee elämässä jotain arvokasta ja liittoudu muiden ATM:ien kanssa ja aja oikeuksiasi tulla naisen ruoskimaksi, sillä oikeutta naimiseen haluamiesi naisten kanssa sinulla ei sensijaan ole.
Teinivuosina ätmin ainoa lohtu on nettiporno ja oma handu, sitten varhaisaikuisena lohtuna ovat viina, roskaruoka, videopelit, leffat ja maksulliset naiset ja sitten kun lopullisesti kolahtaa että ei ole muuta kuin saastaisen ruma hc-ätmi joka ei ikinä saa naista...silloin on aika laittaa lappu luukulle ja heittää hyvästit kiduttavalle elämälle. Itse olen viittä vaille valmis päättämään elämäni.
On vielä yksi mahdollisuus. Veljeytyminen muiden ATM:ien kanssa ja ruoskintasuhtaiden rakentaminen naisten kanssa. Se prosessi täytyy aloittaa, vaikkei saisi valmiiksi, koska se takaa ATM:eille seksiä. Ja saadaan vuoteen 2080 mennessä hyviä tuloksia, takaan jos aloitetaan työt. Mulle voi kirjoittaa privaa ja autan itsemurha ei ole ratkaisu. Joutuu uneen, jossa et erota tätä elämää siitä unesta ja se ei hyödytä sua mitenkään.
Kohta ne ryssät tulee rajan yli ja Loppu.
No ne voi tulla, mutta ei se ongelmaa ratkaise, sitä että pitää hyväksyä alistuneisuutensa.