tämä toimi ainakin minu kohdallani

sampukka

8

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fawfwa

      Älkää klikatko linkkiä. tässä joku vain haluaa klikkauksia sivustolle joka on epämääräinen.

      • sampukka

        Haluan vain että ihmiset lukevat minun kokemuksistani.Sen vuoksihan blogeihin kirjoitetaan että muut voivat niitä lukea


    • fqwfg

      MIksi sitten jokainen linkki "blogissasi" johtaa epämääräisille sivustoille jotka ovat täynnä spammia?
      Opettele ensi alkuun edes tekemään kotisivu mikä ei näytä 90 luvulla koodatulta.
      Yllättäen onnettoman sähellyksesi paljastaa jo nuo Tradetrackerin linkit. Haluat että jengi klikkaa sun turhia linkkejäsi että saisit siitä rahaa, ET siis todellakaan ole liikkeellä vain tiedon jakamisen ilosta vaan olet raapaissut kasaan epämääräisen sivuston jota väität blogiksi.

    • polttaja

      Täyttä scheissea nuo rasvanpolttojuttusi ! Ei totuuden häiventä !

    • santtu07

      Minun mielestäni toimiva treeni-ohje. Olen käyttänyt samankaltaista ohjelmaa joka toimi myös. Vaikka olisi 90 luvun sivu niin ajaa asiansa. Jatkoa odotellessa :)

    • santtu07

      Totta myös se että blogeja kirjoitetaan sen vuoksi että ihmiset niitä lukevat ja kenties sieltä jotain oppivat tai pääsevät linkkien kautta paikkoihin jonne eivät muuten osaisi mennä. Ei kannata tuomita jos ei asiasta itse tiedä tai välitä.fgefg itsekkin olet tullut tänne klikkailun kautta .....hmmm

    • sampukka
    • afwfa

      Älkää klikatko linkkiä, älkääkä varsinkaan sivustolla olevia linkkejä. Johtavat vain mainoksiin jolla "blogin" pitäjä yrittää kerätä rahaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      8088
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3882
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1906
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1360
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1193
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      31
      1099
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      11
      925
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      847
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      822
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      787
    Aihe