Muistakaa, että kepu pettää aina ja Sipilä ei poikkea tästä linjasta yhtään.
Äänestäkää ennemmin vaikka umpipunikkikommunistia Kemistä, sekin on isänmaallisempi vaihtoehto mitä keskusta.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015040219456645_uu.shtml
Äänestäkää ennemmin vaikka umpipunikkikommunistia Kemistä, sekin on isänmaallisempi vaihtoehto mitä keskusta.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015040219456645_uu.shtml
Vastaukset 4
Vanhimmat
Persijen vaalitoimistolla alkaa olla rahat loppu, olisiko konkurssi taas tulossa niinkuin SMP:lla aikoinaan? Pitää Suomi24:ssa vinkua, onko nolompaa, ei ole?
Sipilä on tuleva Pääministeri ja sitä ei kiljupäissään tehty heittosi muuta. Mahtaa vituttaa?
Totta persuja vituttaa, menevät hallitukseen apupuolueeksi, ja siellä hullu-aholaiset nostaa kohta kytkintä, Soini se jatkaa ministerinä ja persujen lopun alku on nähnyt päivänvalon.
Käärisivät toisensa samoihin käärinliinoihin. Sievään pakettiin kato yhteen lämpimään pakettiin koko tokka isoine pyllyineen ja pienine kikkeleineen. Siellä sitte lämmin romanttinen olo yhdessä koko pyllykolmikko kaikki yhden puolesta ja yksi kaikkien puolesta tuhnua laskien sievässä romanttisessa paketissa hellästi yhdessä anukset lähekkäin
Pate, sepe ja mauri samassa paketissa anukset vastakkain käärinliinoissa, kastetaan sitten lietelanta altaassa ja kärrätään Venäjälle Siperiaan opettelemaan työntekoa.
Jätevesipommi Torniossa.Jätevesidirektiiviä ei ole noudatettu, jätevesikaivot tyhjennetty, imetty pönttöön ja traktorilla kuljetettu tyhjennyspaikoille sinne, tänne. Vuosien ajan.
Käykääpä lukemassa Suomi 24 Tornio-Haaparanta sivuilta, minkä puolueen tyyppi on ollut asialla, on useita mielenkiintoisia ketjuja.
Torniossa on myös kansanedustaja ehdokkaita, joista erästä, tämä juttu liippaa iholta.