kyseinen henkilö ilmoittaa harrastuksekseen sulkapallon ja tenniksen.sitten se on eläkkeellä polven takia.siis pelaako se oikeesti vai kehuuko vaan.vai onko se penkkiurheilija.
HENRY SAARI
harrastelija
31666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Enpä ole ainakaan minä törmännyt Henry Saareen sulkispiireissä. Mutta voihan hän olla yksi niistä vajaasta parista sadasta tuhannesta lajin harrastajasta, joka pelailee silloin tällöin kuulumatta mihinkään seuraan tms.
Yksi Henry the Great on kyllä bongattu useastikin :)
Hän joutuu vain olemaan paikallaan seisten tahi
istuen pelata vähän vain
polvi paskana.
toivottavasti hänkin saa kokea vapautuvansa tästä pornoudesta. toivon sitä, että hän saisi kunnon elämän lahjaksi loppuelämänsä ajaksi. sellaisen missä olisi tarkoitusta ja ihan oikeeta iloakin, ei noita korvikejuttuja. itseään hakee moni aika rajustikin tässä elämässä. kuitenkin aika on lyhyt, oli se sitten 70v tai sata. kandee valita oikeita asioita niin saa elää mielekkään elämän.