jalkojaan voimakkaasti ristiin aina kun seisovat jossain, eihän se pisikään aina pääse, vai olisiko kiimalla jotain tekemistä asian suhteen.
miksihän nuo tytöt puristelee
itekseenhunteerasin
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Taidat olla pienipallinen poikapuolinen heppu? Jos olisi isot pussit jalkojen välissä ymmärtäisit että tytöillä ei sitä haittaa ole. Asento on naisellinen. Jos on tamponikin sisällä se tekee kutaa.
Jos meinaa tulla Kulmunit housuun niin kannattee puristella pakarat yhteen lujasti.
Lasketko kiisselit punttiin, kun näet moista?
Kysymys koski lähinnä näitä naikkosia eikä teitä ukonretaleita, nehän ne tietävät mistä tämä puristelu aiheutuu....
Voi hyvä veli! Kun ei ole vauhtipussit tiellä on asento luonteva nuorilla ja treenatuilla naisilla joiden lantionpohjalihakset ovat veltostumattomat. Toisin on minulla maha tiellä paljon lapsia synnyttänyt. Enempi jalat haarallaan. Ei ne tehotippoja pidättele. Voihan se riemurasia itsekseenkin supistella.
Niinja onhan se mukavan tuntonen ko on tiukat pöksyt ja sittä ko oikein vääntelee ja puristelee pinsaa.
Meilläkin alkaa pimppi seisomaan kun näköpiirissä on hyvä persu. Jos pikkuhousunsuojaa ei ole paikallaan et sinäkään ruiskauttaisi housuihin. Jalat ristiin niin pimpelipom laihtuu.
Tosi asiaa kinuli minäkin joudun puristaan pisaani tiukasti kun meinaa pöksyt kastua aina välillä jos on puutteessa etenkin.