Moikka! Au Pairin homma tuntuu juuri sopivalta minulle: olen avoin ihminen, joka tykkää höpötellä tuntemattomienkin kanssa, rakastan ihmisten kanssa työskentelyä ja ennen kaikkea olen ehdottoman luotettava, ahkera ja joustava. Olen 19-vuotias nainen, joka päättää lukionsa toukokuussa ja olisi sen jälkeen valmis lähtemään valloittamaan maailmaa.
Olen työskennellyt paljon lasten kanssa: olen pitänyt erilaisia kerhoja ala-asteikäisille, toiminut isosena leireillä, hoitanut serkkujani, toiminut lapsiparkissa ohjaajana sekä ollut kesätöissä vapaa-aikatoimella, jossa puuhailin lasten kanssa kaiken näköistä uimakoulusta avaruusleiriin ja pallopeleihin. Lisäksi olen työskennellyt vanhusten kanssa, joten ihmisläheinen puuha on lähellä sydäntä. Todistukset ovat myös nähtävissä pyydettäessä.
Maalla, kaupungilla tai kielellä ei ole väliä, olen valmis ihan kaikkeen! Olen toukokuun lopusta eteenpäin käytettävissä, ota rohkeasti yhteyttä, jos auppari teiltä puuttuu.
rinna.katunpaa(at)dnainternet.net tai puh. 358445960108
Onko Au Pair hakusessa? Olen etsimäsi henkilö! :)
rinkatun
0
117
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk542071Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna901415Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.621265Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll671201- 1141101
- 67926
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur72899Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j65864Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise8811Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍72789